Tylol Hot

Granule efervescente

Compoziția preparatului: 1 plic conține: paracetamol 500mg, clorfeniramină maleat 4 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 60mg.

Indicaţii terapeutice

este indicat pentru ameliorarea simptomelor în răceală, gripă și alte infecții ale căilor respiratorii superioare: febră, cefalee, rinoree, fatigabilitate, congestie nazală, strănut, sindromul algic, tuse.

Descarcă instrucția